Verslo dovanos

Verslo dovanos – tai puikus būdas parodyti, kokie svarbūs Jums yra Jūsų klientai. Todėl mūsų profesionali komanda visada pasiruošusi įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

Kuriame individualias ir išskirtines verslo dovanas bei suvenyrus, pabrėžiančius Jūsų įmonės firminį stilių ir išskirtinumą.

Atlikti darbai

Spauda ant tekstilės

Dar vienas geras reklamos būdas – reklaminiai rūbai su Jūsų įmonės logotipu.
Siūlome kokybišką spaudą ant marškinėlių, džemperių, kepuraičių ir kitos tekstilės.

Taip pat gaminame reklamines vėliavas, juostas, plakatus, iškabas ir t.t.

Atlikti darbai

Gaminiai iš kartono

Mūsų gamybos iš kartono spektras labai platus: pradedant pakavimo dėžutėmis , baigiant įvairių formų reklaminiais stendais, dekoracijomis.

Spausdiname ir gaminame iš gofruoto ir paprasto kartono, popieriaus.

Atlikti darbai

Prekybos vietų apipavidalinimas

Nuo to, kaip atrodo prekybos vieta, ar jį yra patraukli pirkėjui ir atkreipianti dėmesį, priklauso Jūsų įmonės sėkmė.

Mūsų profesionalų komanda visada pasiruošusi jums padėti. Gaminame, projektuojame, montuojame įvairias iškabas, stovus ir kitą reklaminę atributiką.

Atlikti darbai

Uv spauda

UV spauda – tai spausdinimas ant įvairių paviršių (pvz. laminato, įvairaus audinio, stiklo, keramikos, veidrodžio, plastmasės, faneros, medžio, metalo, akmens ir t.t.)
Platus spektras panaudojimo galimybių įvairiose srityse. Nereikia specialaus techninio paruošimo gamybai. Spausdiname ant paviršių iki 2 m pločio ir 4 cm storio.

UV spauda yra „draugiška“ aplinkai, nenaudoja jokių tirpiklių, neišskiria nuodingų medžiagų.

Atlikti darbai

Plačiaformatė spauda

Plataus formato, arba dar vadinama plačiaformatė, spauda tai įvairaus dydžio plakatai, tentai ir panašūs produktai, ant kurių gali būti spausdinama reklama. Tokia reklama gali būti tvirtinama ant pastatų,lauko sienų ir.t.t.

Spausdiname didelio formato spaudinius:

 • nuotraukas
 • reklaminius plakatus
 • lipdukus
 • tentus
 • tapetus
 • paveikslus
Atlikti darbai

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda puikiai tinka įvairios produkcijos spausdinimui. Šis spaudos būdas ypatingas tuo, nes galima spausti labai mažais kiekiais ir aukšta kokybe. Tai greitas, mažų tiražų spausdinimo būdas, kuriam reikia nedidelių gamybos paruošimo sąnaudų.

Spausdinamos: vizitinės kortelės, kvietimai, atvirukai, padėkos raštai; etiketės; lipdukai; bukletai, plakatai; skrajutės, lankstinukai; ir kiti mažų tiražų spaudiniai pagal poreikį.

Atlikti darbai

Frezavimas

Mūsų įmonėje dirba patyrę specialistai, kurie visada patars projektavimo ir gamybos klausimais. Skaitmeniniu būdu valdomomis frezavimo staklėmis ir ESKO pjaustymo staklėmis, kurios pasižymi ypatingu tikslumu ir greičiu mes galime išfrezuoti įvairius reljefinius ornamentus, figūras, atvaizdus, tekstus.

Mūsų turima įranga gali būti apdirbamas ruošinys iki 3000 x 2000 x 150 mm. Greitai ir kokybiškai pjauname bet kokias figūras iš popieriaus, kartono, kapos ir kt. medžiagų. Siūlomos popieriaus, plastiko, kartono pjaustymo paslaugos. Frezuojame organinį stiklą; Įvairius plastikus; PVC, kompozicines plokštes; Klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB ir t.t.

Mes GALIM.

Atlikti darbai

Prekybos vietos iškabos

Siūlome keletą tūrinės reklamos sprendimo būdų:

 • Šviečianti tūrinė reklama;
 • Tūrinė reklama šviečianti į priekį;
 • Tūrinė reklama šviečianti į galą (aureolinis apšvietimas);
 • Tūrinė reklama šviečianti į priekį ir šonus;

Atliekame visus darbus, susijusius su reklamos projektavimu, projektų derinimu, reklamos gamyba, montavimu bei priežiūra.

Šviesiadėžės, tūrinės iškabos; Reklaminių iškabų gamyba; Reklaminiai vidaus stovai; Gaminiai iš plastiko, lentelės; Lauko reklama: stendai, pilonai; Stoveliai; Nestandartinės reklamos gamyba; Šviečiančios reklamos įranga; Gaminiai iš organinio stiklo.

Atlikti darbai

Reklama ant automobilio

Automobiliai gali būti apklijuoti:

 • Pilnas automobilio apipavidalinimas;
 • Standartinių informacinių, kontaktinių duomenų užklijavimo ant automobilių šonų bei galo;
 • Lipdukai ant magneto – puikus sprendimas, norint laikinai patalpinti reklamą ant automobilio.

Apklijuosime, bet kokią Jūsų transporto priemonę. Galime pasiūlyti nuo standartinio durelių ir bagažinės apklijavimo iki pilno apipavidalinimo arba automobilio spalvos pakeitimo.

Visiems atliktiems darbams teikiame garantija nuo 6 iki 24 mėn. Priklausomai nuo pasirinktų medžiagų.

Atlikti darbai

Nestandartiniai gaminiai

Pagal Jūsų poreikį ir norą projektuojame ir gaminame nestandartinius, vienetinius reklaminius gaminius iš įvairių medžiagų, pradedant faniera, stiklu, plastiku, baigiant nerūdijančiu plienu, medžiu ir skarda.

Atlikti darbai

Projektavimas / Adaptacija / Dizainas

Pagal Jūsų poreikį ir norą atliekame pakuočių, stendų ir kitų reklaminių gaminių projektavimo ir dizaino darbus. Taip pat atliekame konstruktyvinius skaičiavimus. Visus darbus atlieka kvalifikuoti konstruktoriai ir dizaineriai, todėl garantuojame aukštą kokybę.

Atlikti darbai